Matej Cifra - Sajfa - Publikácie

 
KNIHA adely a sajfuMatej Cifra, alias Sajfa, napísal s Adelou Banášovou, svojou dlhoročnou kolegyňou a známou knihu plnú zábavy. Ide o viacero srandičiek, ktoré v malých častiach predviedli aj v reláciácii Free Time na Fun Rádiu. Kniha obsahuje aj doposiaľ nepublikované fotografie Adely a Sajfu, ilustroval ju Kazo Kanala.

Oni sami o knihe hovoria nasledovné:
Milá čitateľka, milý čitateľ,
prinášame Ti publikáciu, ktorú si už možno niekde počul. Pravidelné receptáriky z popoludňajšieho vysielania FUN rádia totiž dostali svoju písomnú podobu. Povedali sme si spoločne, teda Adela a Sajfa, že receptáriky občas len tak preleteli z éteru cez Tvoju hlavu a že by bolo lepšie , keby si ich mal v písomnej forme doma pre príjemný večer a neskôr aj pre dotieravé vnúčatá. Dozvieš sa v nich veľa nového, ale aj veľa starého, o čom médiá zanovito mlčia. Prajeme Ti veľa odvahy, tolerancie a zdravíčka. Veríme, že tých dvetisícpäťsto korún za túto knihu neoľutuješ a ak ju náhodou niekde kúpiš lacnejšie, okamžite nás, prosím, o tejto poburujúcej skutočnosti informuj.
Výťažok z predaja poputuje na nákladnú rekonštrukciu týchto slov: krztťuusj, šololrtrup, skúčtuniak.

Ďakujeme.
Adela, Sajfa
Za cenu: € 5,64 (169,91 Sk)
si môžete knihu objednať v internetovom obchode Martinus priamo na linke:
http://www.martinus.sk/?uItem=30958 

 

 

 

Sajfa tvárou a hlasom:    JOJ TV  FUN RADIO

Fanstránky skvelého moderátora Sajfu - © 2009 Všetky práva vyhradené na texty a riešenie dizajnu. AC-TIENGI flf LKZ pre L triple2. : :  Zdrojom fotografií sú stránky facebook / Adela a Sajfa / fanstránky na blogoch estranky.cz a blog.cz, Google.com/images  mimo iné zdroje, ktoré sú uvedené pri materiáloch. Informácie::::   info(zavináč)sajfa.sk