Matej Cifra - Sajfa - Biografia

 

Narodil sa 10 júla 1979 v Bratislave. Vyštudoval Univerzitu Komenského v Bratislave a konkrétne Filozofickú fakultu so zameraním na anglický a slovenský jazyk.Dnes moderuje rannú reláciu s Adelou s názvom RunFun. Prvú šancu sa zviditeľniť aj v televízií dostal pri moderovaní šou VyVolení, v jej nočných reláciách, kde vyspovedával rôznych hostí, od členov rodiny, priateľov súťažiacich, ale mal tam aj hostí z kruhu produkcie relácie.

V druhom diely VyVolení už však nebol len obyčajným moderátorom nočnej šou, ale priamo hlavným moderátorom celej šou, pretože nie len diváci a on sám, ale aj priamo produkcia reality šou si všimla, že aj keď podľa takmer všetkých, nepatrí medzi krásavcov, niečo na ňom je a o jeho moderátorských kvalitách nemožno ani v najmenšom pochybovať.
Moderoval viacero relácií v TV pod hlavičkou TV JOJ ako sú: Hviezdy na ľade, VyVolení 1 a 2, Domino Day - veľká zaujímavosť, kedy sa pokúsili vstúpiť do guinessovej knihy rekordov s najväčším počtom spustených Dominokociek, alebo Hudobná horúčka. Bol porotcom súťaže Miss Universe SR 2008.

Je spoluautorom knihy Veci, o ktorých viete pomerne málo. Trochu namyslený názov :-) ale zaujímavý obsah. Aj o knihe si povieme na tejto stránke ešte niečo viac. V sekcii publikácie.

Ako člen Fun Rádia s kontaktnými údajmi: http://www.funradio.sk/ludia/sajfa 
 

Sajfa tvárou a hlasom:    JOJ TV  FUN RADIO

Fanstránky skvelého moderátora Sajfu - © 2009 Všetky práva vyhradené na texty a riešenie dizajnu. AC-TIENGI flf LKZ pre L triple2. : :  Zdrojom fotografií sú stránky facebook / Adela a Sajfa / fanstránky na blogoch estranky.cz a blog.cz, Google.com/images  mimo iné zdroje, ktoré sú uvedené pri materiáloch. Informácie::::   info(zavináč)sajfa.sk